ŞAM – Miladi yenil yıl bayramı münasebetiyle Şam’ın Meryemiye Katedralinde ilahi bir ayin düzenlendi. Ayine Antakya ve Tüm Doğu Rum Ortodoks Patriği, Patrik Yuhanna X. Yazıcı başkanlık etti.
![](http://sana-syria.org/tr/wp-content/uploads/2020/01/4.jpg)
ŞAM – Miladi yenil yıl bayramı münasebetiyle Şam’ın Meryemiye Katedralinde ilahi bir ayin düzenlendi. Ayine Antakya ve Tüm Doğu Rum Ortodoks Patriği, Patrik Yuhanna X. Yazıcı başkanlık etti.
RAKKA (SANA) – Rakka Valiliği halkı dördüncü yasama dönemi Halk Meclisi üye seçimlerine katıldı. Sabah …